Yankı Kişisel Gelişim Kursu;

• Kişisel gelişim kursumuzun önceliği eğitim gören öğrencilerimize düzenli, verimli ders çalışabilme alışkanlığı kazanmalarını sağlamaktır. Bunun yanında edinmiş oldukları, öğrendikleri bilgiyi tam olarak kullanabilme yeteneği kazandırmak istiyoruz. Bunu en üst noktaya ulaştırmak için ortam hazırlamakta ve destek vermeye devam ediyoruz.
• Milli Eğitim Temel Kanunu’nda yer alan Genel Amaçlar içeriğinde MEB tarafından belirlenen program dâhilinde devam ediyoruz.
• Kişisel gelişim kursumuz tarafından uygulanmaya başlanan Öğrenci Dikkati Güçlendirme Programı ve eğitimi sayesinde öğrencilerin arasında yaygın şekilde görülen dikkatsiz dinleme, dikkatsiz okuma ve eksik anlama, ders içeriklerinden sıkılma gibi problemleri tamamen ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz.
• Kişisel gelişim kursumuzun felsefesi her öğrencinin farklı ve özel olduğudur. Merkezimizde yer alan rehber öğretmenler ile beraber bu prensip ve görüş ile öğrencilerimizle ilk olarak bireysel eğitim programı dâhilinde hizmet veriyoruz.
• Kişi için iyi bir kariyer bitirilen kaliteli üniversiteden geçmektedir. Kaliteli bir üniversiteyi kazanıp okumak için iyi bir lise eğitimi almak ve LGS-YKS sınavında yapılacak olan başarıdan geçmektedir. Yankı kişisel gelişim kursu olarak öğrenciler için bu döngünün bilincinde olmaya devam ediyoruz ve yine aynı bilinçle eğitim verebiliyoruz.
• Okul başarısının yanında Sınav başarısı aynı doğrultuda olmayabilir. Kişisel gelişim kursumuz, öğrencilerin bu durumu konusunda sınavlar için profesyonel verilecek olan desteğin zorunlu olduğunun her zaman altını çizmeye devam ediyor ve ebeveynleri eğitim desteği konusunda mutlaka takviye bir destek almaları gerektiği konusunda uyarmaktadır.
• Öğrencilerimiz için randevulu olarak ders verdiğimiz Kişisel gelişim kursu programlarımız hem de grup olarak işlemeye devam ettiğimiz derslerle öğrencilerimizi sınavlara her zaman en etkili en kaliteli şekilde hazırlanmaya devam ediyoruz.
• Kişisel gelişim kursu merkezlerinde yer alan danışmanlık sistemimizle öğrencilerin etkin şekilde öğrenme, öğrendiğini tam olarak uygulama sürecini doğru bir yönlendirme gerçekleştirerek çıtalarını yükseltebiliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                       

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj